Lüks Sahara Metal Yemek Odası

Stok Kodu : T22018
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol, Konsol Aynası, Yemek Masası, 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır. TV Ünitesi, TV Panosu, TV Ünitesi Alt Blok Fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün Malzemesi Paslanmaz çelik üzeri Titanyum Gold Kaplamalıdır.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 240 cm 98 cm 55 cm
  Konsol Aynası 128 cm 112,5 cm 2,5 cm
  Yemek Masası 221,5 cm 75 cm 115 cm
  6 Adet Sandalye 54 cm 91,5 cm 61 cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) cm cm cm
  TV Alt Blok (Opsiyonel) 228,7 cm 63,7 cm 50,5 cm
  TV Panosu (Opsiyonel) 231,6 cm 117,5 cm 6 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.