Lüks Pisa Metal Yemek Odası

Stok Kodu : T22021
  • Açıklama
  • Garanti & İade
  • Yorumlar
  • Takım İçeriği Konsol, Yemek Masası, 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır. TV Ünitesi, TV Panosu, TV Ünitesi Alt Blok Fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
    Ürün Malzemesi Paslanmaz çelik üzeri Titanyum Gold Kaplamalıdır.
    Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

    Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
    Konsol 231,5 cm 84 cm 52,5 cm
    Yemek Masası 213 cm 77 cm 110 cm
    6 Adet Sandalye 60 cm 88 cm 69 cm
    TV Ünitesi (Opsiyonel) cm cm cm
    TV Alt Blok (Opsiyonel) 241,5 cm 47,5 cm 53,3 cm
    TV Panosu (Opsiyonel) 210 cm 110 cm 25 cm
    Tüm Dünyaya Teslimat

    Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

    Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
  • Garanti Koşulları
    Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.