LUXURY FİKİRLERİ - 10 Temmuz 2018

Klasik Yemek Odasında Yeni Modeller Dikkat Çekiyor

Birbirinden özel yeni tasarımlarla siz de yemek odalarınızı zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde dikkat çeken yemek odası mobilya ve tasarımlarına göz attığımızda harika tasarımların piyasada müşterilere sunulduğunu görmekteyiz.

LUXURY FİKİRLERİ - 19 Haziran 2018

Klasik Yemek Odası Dekorasyona Nasıl Etki Eder?

Şık bir yemek odası takımı veya yemek masası sahibi olmak her ailenin hakkıdır. Ailelerin zevkine ve dekorasyon tarzlarına uygun takımlar uyum içinde kullanılır.

LUXURY FİKİRLERİ - 10 Nisan 2018

Klasik Yemek Odaları Nasıl Dizayn Edilir?

Klasik mobilyalar salonlardan yatak odalarına ve yemek odalarına kadar evin her bölümünde özel bir hava yaratır. Klasik bir yemek odası takımı başarılı bir biçimde dizayn edilirse, son derece şık bir görünüm sunacaktır.

LUXURY FİKİRLERİ - 02 Nisan 2018

Klasik Yemek Odası Takımlarında Hangi Yenilikler Var?

Klasik yemek odası takımları her yıl yenilenen dekorasyonlarıyla yine en fazla kullanılan yaşam alanlarından olarak yemek odasının göz alıcı büyüsünü hem size hem de konuklara takdim etmeye devam ediyor.

LUXURY FİKİRLERİ - 09 Mart 2018

Klasik Yemek Odası Çeşitleri

Başta yemek odaları olmak üzere salon ve oturma odaları kapsamında olmazsa olmazlar arasında bulunan ve birbirinden farklı renk ve modeller ile tasarım haline getirilen klasik yemek odası çeşitleri bu yıl da yeni sezon itibariyle oldukça zengin bir seçenek kapsamında piyasaya sunulmuş durumdadır.

LUXURY FİKİRLERİ - 04 Mart 2018

Klasik Yemek Odası Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Yemek odası takımları kendine özgü çizgileri yansıtan başlı başına bir dekorasyon unsuru olup, ayrı olarak incelenmesi gereken bir alandır.

LUXURY FİKİRLERİ - 20 Şubat 2018

En Şık Yemek Odaları

Mobilyalar her evde bulunan belli başlı eşyalardandır. Bu eşyalar farklı farklı tasarımlarda, renklerde, modellerde ve tarzlarda olabilmektedirler. 

LUXURY FİKİRLERİ - 09 Şubat 2018

Yemek Odası Hazırlanırken Dikkat Edilecekler

Yemek odası, kültürümüze Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden ve Amerika merkezli olarak yerleşmiştir. Bununla birlikte önceden mutfak hem yemek yapılan hem de yenen bir yer iken bugün sadece ocak ve pişirme alanı olarak kullanılmaktadır. 

Yeni bir ev için yapılan mobilya alışverişinde yemek odası takımları da öncelikli yer tutar. En özel misafirlerin, samimi dostların ve en önemlisi aile büyüklerinin ağırlanacağı lüks yemek odası seçimlerinde, şıklığın yanı sıra konfora da önem gösterilmesi gerekir.

Seçimlerinde her zaman mükemmeli arayanlar için sunulan lüks yemek odası takımları, özellikle seçkin davetlerde gösterişiyle fark yaratır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.