Lüks Jülena Metal Yemek Odası

Stok Kodu : T18681
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol, Konsol Aynası, Yemek Masası ve 2 Adet Metal, 2 Adet Ahşap Sandalye ve 1 Adet Metal Benç'ten oluşmaktadır.TV Ünitesi Alt Blok, 2 Ad. Kutu, Pano ve TV ünitesi fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi Krom Metal Kaplamalıdır.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 240 cm 93 cm 51 cm
  Ayna cm cm cm
  Masa 208 cm 80 cm 110 cm
  Metal Sandalye (2 Adet)  cm cm cm
  Ahşap Sandalye (2 Adet) cm cm cm
  Metal Benç cm cm cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) cm cm cm
  TV Ünitesi Alt Blok (Opsiyonel) 305 cm 58 cm 40 cm
  2 Adet Kutu (Opsiyonel) cm cm cm
  Pano (Opsiyonel) cm 210 cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.