Lüks Haslet Avangarde Yemek Odası

Stok Kodu : 5047
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  Haslet Avangarde Yemek Odası Takımını Takım olarak satın alabildiğiniz gibi parça parça da satın alabiliyorsunuz. 
  Ürün Hakkında Bilgi
  Özel yemek odaları tasarımlarından en şık modellerimizden birisi olan Haslet Avangarde Yemek Odası Takımı uygun fiyata sizi bekliyor.
  En yeni tasarımlı yemek odası takımları burada.
  Ürünümüzün parça satışında fiyat farkı bulunmaktadır. 
  Teknik Özellikler
  2 Yıl Garanti Konsol Ayna Dahil Avangarde ve Estetik Tasarım   
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
  Vitrin 136 cm 170 cm 53 cm 3650 TL
  Konsol 237 cm 90 cm 53 cm 3750 TL
  Masa 108 cm 80cm 216 cm 2775 TL
  Sandalye 6 Adet 55 cm 110 cm 50 cm 3910 TL
  TV Ünitesi (Opsiyonel) 235 cm 180 cm 63 cm 4535 TL
  Bench (Opsiyonel) 145 cm 48 cm 45 cm 1310 TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.