Lüks Ferona Klasik Yemek Odası

Stok Kodu : 16649
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
  Ürün Etiketleri
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
ücretsiz teslimat
ücretsiz kurulum
ücretsiz iade
2 yıl garanti
güvenli ödeme
9 taksit
Luxury mobilya logo
Hakkımızda
Mobilya, dekorasyon ve tamamlayıcı aksesuarlarda lüks, estetik ve konforu buluşturan Luxury Line’ın arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim ve kurumsal marka uzmanlığı yer alıyor. Türkiye’nin lider lüks mobilya markası olma hedefiyle yola çıkan Luxury Line’ın koleksiyonunda ağırlıklı olarak klasik mobilya tarzında özgün tasarımlar bulunuyor. Türkiye’nin yeni lüks mobilya firması, aynı zamanda kişiye özel mobilya tasarımı ve üretimi de gerçekleştiriyor. Daireden villaya, rezidanstan ofise, otelden restorana kadar tüm mekanlara seçkin bir tarz katan ürünlerini kendi web sitesinde sergileyen Luxury Line, misafirlerini Tuzla ve MASKO’daki lüks mobilya mağazalarında ağırlıyor. Avrasya’nın kalbi İstanbul’da hizmet veren marka, uygun fiyatlı ulaşılabilir ürünlerini, İngilizce, Arapça ve Fransızca yayın yapan www.luxury.com.tr adresi üzerinden de Dünyanın her noktasına ulaştırabiliyor.
Kasik koltuk takımları Luxury Line koleksiyonunun temel öğelerini klasik mobilya takımları oluşturuyor. Lüks mobilyalar içindeyse klasik koltuk takımları ayrı bir yer tutuyor. Sürekli kullanılan yaşam alanı oturma odaları ve salonların vazgeçilmezi olan koltuk takımları, Luxury Line tasarımcılarıyla apayrı bir boyuta taşınıyor. Luxury Line’ın, yeni klasik koltuk takımı koleksiyonunda geniş model, renk ve ölçü alternatifleri yer alıyor. Geniş koltuklar (iki veya üç kişilik), berjerler ve orta sehpadan oluşan salon takımlarında, istenilen değişiklik yapılabildiği gibi kişiye özel tasarım siparişleri de verilebiliyor. Lüks klasik koltuk takımlarında özellikle kullanılan kumaşın kalitesi, koltuğun üzerindeki ahşap oymalar, işlemeler, dikiş ve renk öğeleri öne çıkıyor. Tek renkli veya iki farklı renk kombinasyonlarının olabildiği koltuklarda kullanılan kumaş ve yastıklar, ahşap kalitesi ve usta ellerden çıkan işlemeler, takıma ayrı bir hava katarak daha lüks algısını öne çıkarıyor. Ayrıca lüks koltuk takımlarıyla uyumlu lüks orta sehpa, lüks avize, halı ve tamamlayıcı dekorasyon ürünleri, mekanı çok daha ihtişamlı hale getiriyor.
Lüks Yatak odaları Luxury Line, yatak odanızın karyolasından yatağına, gardırbondan komodinine, halısından perdesine, abajurundan ayakucu benchine ve aynasına kadar tüm kullanılan mobilya ve aksesuarların sizi yansıtması gerektiğini biliyor. Ve yeni koleksiyonlarında bu bilgi ve tecrübeye sahip tasarımcıların elinden çıkan lüks yatak odası takımlarını sizlerin beğenisine sunuyor.
Lüks Yemek Odası Takımları Aile üyeleriyle ve dostlarla birlikte yenilen keyifli bir yemeğin yerini hiçbir şey tutamaz. Luxury Line koleksiyonundaki lüks yemek odası takımları, yemek masası etrafındaki mutluluktan yola çıkılarak konfor, şıklık, zarafet ve estetik öğeler etrafında tasarlandı. İstediğiniz büyüklükte yemek masaları, tarzınıza uygun biçimlendirilmiş sandalyeler, ustalıkla işlenmiş konsol, büfe, vitrin ve gümüşlükler, Luxury Line yemek odası takımlarının ana öğelerini oluşturuyor. Dilerseniz, lüks yemek odası takımıyla dekore ettiğiniz yemek odanızın dekorasyonunu, iç mimarlarımızın sunacağı tavsiyeler ışığında şık avizeler, tablolar, aynalar, zigon sehpalar ve duvar süsleri ile tamamlayabilirsiniz.
Lüks Televizyon Üniteleri Luxury Line’ın koleksiyonunda yer alan ahşap malzemelerden üretilmiş lüks televizyon ünitesi modelleri, tv keyfine şıklık ve estetik katıyor. Salonunuzdaki klasik yemek odası ve oturma takımı ile uyumlu klasik tarzdaki Luxury Line televizyon ünitesi çeşitlerinden size uygun olan birisini seçebilir ya da raflarından, çekmecelerine istediğiniz tarzda, renkte ve ölçüde zevkinize uygun yepyeni bir tasarım yaptırabilirsiniz.
Lüks Köşe Takımları Luxury Line olarak, yaşam alanlarınızın her köşesini en ince ayrıntısına kadar lüksle tasarlıyoruz. Koleksiyonumuzdaki lüks köşe takımlarında ağırlıklı olarak antik tarzda klasik çizgeler kullanılırken, modern ve avantagart stillere de yer veriliyor. Diğer tüm mobilya takımlarında olduğu gibi evinizin ölçülerine, sizin beğeninize ve hayallerinize en uygun köşe takımı tasarımlarına da size özel üretebiliyoruz.
Klasik mobilya takımları birçok kişinin tercih ettiği ve özel dekorasyon ürünleridir. Saray tarzı veya avangarde tarz olarak de bilinen bu mobilya çeşitleri oldukça gösterişli ve kaliteli ürünlerdir. İnsanların geçmişte saraylarda yaşanılan konforun ve rahatlığın günümüze tanışabilmesi adına bu tarz mobilyalara duyduğu ilgi hiç azalmadan devam ediyor. El işçiliğinin ön planda olduğu klasik mobilyalar dayanıklı ağaçların, kaliteli kumaşların ve özel süngerlerin kullanıldığı mobilyalar olarak biliniyor. Görkemli tasarımları ve geniş ölçülerinden ötürü mekanda farklı bir etki bırakan bu tarz mobilyalar, seri halde üretilen modern mobilyalara nazaran genellikle el işçiliği ile üretildiği için daha uzun ve zahmetli bir imalat sürecine sahiptir. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapıya sahip klasik mobilyaların üretiminde kullanılan özel ağaçlar, bu mobilyaların uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Bu tarz klasik mobilya modelleri, şıklığının yanı sıra cila tutma özellikleri, aşınma ihtimalinin az olması, suya ve lekelere karşı dayanıklılığı gibi niteliklerinden ötürü tercih edilmektedir.
Luxury Line’ın koleksiyonlarındaki her bir parçanın ayrı bir hikayesi var. Ve bu hikayenin sonunda ortaya çıkan mobilya tasarımları, sizlerin beğenisine sunulmak üzere lüks mobilya mağazalarımızda ve kurumsal internet sitemizde birer sanat eseri gibi sergileniyor. Bundan ötürü klasik mobilya modellerimiz, diğer fabrikasyon seri üretim mobilyalar gibi her yerde bulunabilen tasarımlardan tamamen farklıdır. Luxury Line’ın koleksiyonunda yer alan klasik mobilya modelleri, tamamen sizlerin istekleri, beklentileri ve beğenileri doğrultusunda hazırlanıyor. Ayrıca kişiye özel üretilen klasik mobilya modellerimiz, tarzınızı yansıtan yaşam alanlarınızda kendine yer buluyor.

Devamı...
Masko Mağaza
Adress: Ziya Gökalp Mahallesi. Masko Mobilya Kenti. 11 A-Blok No:5 İkitelli-Başakşehir / İstanbul
Tuzla / E-5 Mağaza
Adress: Aydıntepe. Mahallesi Marmara Cd. İnkişah Sk. No:9 Tuzla / İstanbul (Aydıntepe Sosyal Tesis Yanı)
(E-5 YANI)
SOSYAL MEDYADA BİZ
T-Soft