Lüks Evista Metal Koltuk Takımı

Stok Kodu : T18679
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği 3(Ahşap Kollu Kanepe)+3(Kutu Kol Kanepe)+1 şeklinde oluşmaktadır. Dilerseniz farklı kombinasyonlarda satın alabilirsiniz. Orta Ve Yan sehpa fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  İskelet Malzemesi Gürgen ağacından.
  Malzeme Krom Metal Kaplamalıdır.
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Ahşap Kollu Üçlü  250 cm 77 cm 93 cm
  Kutu Kol Kanepe 253 cm 73 cm 100 cm
  Tekli Koltuk 70 cm 82 cm 80 cm
  Orta Sehpa (Opsiyonel) 116 cm 47 cm 75 cm
  Yan Sehpa (Opsiyonel) cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.