Lüks Bugatti Metal Yatak Odası

Stok Kodu : T22133
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Gardrop, Karyola, Şifonyer ve Aynası, Şifonyer Panosu, 2 Adet Komodin Pano, 2 Adet Komodin'den oluşmaktadır.Puf, Çamaşırlık, Boy fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Yatak Ölçüsü 180x200 cm
  Ürün Malzemesi Paslanmaz Metal.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Dolap 270 cm 225 cm 73,9 cm
  Şifonyer 174 cm 93 cm 58 cm
  Şifonyer Aynası cm cm cm
  Şifonyer Pano 154 cm 112 cm cm
  Karyola 226 cm 190 cm 219 cm
  Komodin Pano (2 Adet) cm cm cm
  2 Adet Komodin 60 cm 62 cm 58 cm
  Puf (Opsiyonel) cm cm cm
  Çamaşırlık (Opsiyonel) 63 cm 104 cm 58 cm
  Boy (Opsiyonel) cm
  cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.