Lüks Aşk Mahal Klasik Yemek Odası

Stok Kodu : T20621
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol, konsol aynası, masa ve 4 Adet ahşapsız, 2 adet ahşaplı sandalyeden oluşmaktadır. Vitrin, TV Ünitesi Alt Modül fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün Malzemesi %100 Ahşap.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 306 cm 116 cm 51 cm
  Konsol Aynası 236 cm 117 cm 5 cm
  Yemek Masası 300 cm 116 cm 51 cm
  Sandalye (4 Adet) 55 cm 121 cm 56 cm
  Ahşaplı Sandalye (2 Adet) 55 cm 121 cm 56 cm
  TV Ünitesi Alt Modül (Opsiyonel) cm cm cm
  Vitrin (Opsiyonel) cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.