Lerona Siyah Yemek Odası

Stok Kodu : 23490
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol+Ayna, Yemek Masası ve 6 Adet Sandalye, Vitrin Ve TV Sehpasın'dan oluşmaktadır. 2 Adet Kollu Sandalye fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi %100 Ahşaptır.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol+Ayna 195-230 cm 110 cm 52 cm
  Kollu Sandalye 2 Adet (Opsiyonel)  62 cm 112 cm 60 cm
  Masa 207 cm 82 cm 107 cm
  Kolsuz Sandalye 6 Adet  62 cm 82 cm 60 cm
  Vitrin  133 cm 223 cm 57 cm
  TV Ünitesi  cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.