Kovera Metal Yatak Odası

Stok Kodu : T22460
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği  Dolap, Karyola, Şifonyer, Şifonyer Aynası ve 2 adet Komodin'den oluşmaktadır. Puf fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Yatak Ölçüsü 180x200 cm
  Ürün Malzemesi Titanyum Metaldir.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Dolap 270 cm 240 cm 66 cm
  Karyola 202,6 cm 171,2 cm 212 cm
  Şifonyer 169 cm 193,5 cm 50,2 cm
  Şifonyer Aynası cm cm cm
  Komodin (2 Adet) 65 cm 53,5 cm 50,2 cm
  Puf (Opsiyonel) cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.