Kleopatra Luxury Yemek Odası

Stok Kodu : T20417
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol, konsol aynası, masa ve 4 Adet kolsuz, 2 adet kollu sandalyeden oluşmaktadır. Vitrin, TV Ünitesi, Konsol (220cm) Panosuz fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün Malzemesi %100 Boyalı Mdf.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 200 cm 93 cm 60 cm
  Yemek Masası 250 cm 79 cm 120 cm
  Kolsuz Sandalye (4 Adet) 57 cm 105 cm 67 cm
  Kollu Sandalye (2 Adet) 65 cm 105 cm 67 cm
  TV Ünitesi Alt Modül (Opsiyonel) 220 cm 65 cm 65 cm
  Vitrin (Opsiyonel) 101 cm 187 cm 40 cm
  Konsol 220 cm (Opsiyonel) 220 cm 93 cm 60 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.