Klasik Ve Lüks Uyumu Nasıl Yakalanır?

Klasik Ve Lüks Uyumu Nasıl Yakalanır?

23 Şubat 2018

Ev herkes için özel bir alan insanın kendini en rahat ettiği yerdir. Evin içinde ki mobilyalar ne kadar önemsiz gibi gözükse de insan olarak huzura kavuşmamıza sebep olan parçalar arasındadır. Mobilya parçaları bir aksesuardan çok evin düzenini, sıcaklığını oluşturan parçalardır. Bazı insanlar sadeliği severken bazı insanların gösterişli takımları sevmesi zevklerin ayrılmasından kaynaklıdır. Sade bir zevk de olsa gösterişli bir zevk de olsa lüks her insanın beğenisi kazanan bir kategoridir.

 

 MODERN ÇİZGİLER VE KLASİK UYUM

 

            Klasik tasarımlar ağır ve gösterişli duruşuyla her dönem vazgeçilmez olmuştur. Klasik dekorasyonun tarihi çok eskilere dayanmasına rağmen her dönem yeniliğini ve güzelliğini kanıtlayan tasarımlar arasındadır. Son dönemlerde klasik tasarımlara eklenen lüks tasarımlar zarafeti ve gösterişi ön plana çıkararak beğenileri toplamıştır. Bir ortamda göze ilk gelen şey dekorasyonun bütünlüğüdür. Göz kamaştıran lüks koltuk takımı, vitrinler, konsollar, dresuarlar hepsi göz bütünlüğüne hitap eden parçalardır. İnsanların kendilerini ev konforunda bir saray da gibi hissetmeleri çok özel bir histir. Hem ev rahatlığı hem saray şıklığı insanların gösterişli ve lüks mobilyalara yönelmesi sağlamaktadır.

 

 GÖSTERİŞLİ MOBİLYALAR

 

            Bazı mobilyalar evin temel taşıdır. Bu mobilyaların başında koltuk takımları yer almaktadır. Evin içinde lüks koltuk takımı görmek insanlara başta bol aksesuarlı kalabalık bir çağrışım yapsa da bu çağrışım tam anlamıyla doğrudur diyemeyiz. Bir başka yanlış düşüncede lüks koltuk takımı için kullanışsız olduğu yönündedir. Modern hayatın ve teknolojinin hayatımızda yer almasıyla birlikte her alanda bizlere eşsiz güzellikler sunmaktadır. Gelişen teknoloji ev mobilyalarında da yerini hızla almaktadır. Lüks mobilyalarda da geçmişin klasik izleri zamanın teknolojisi ile birleşince kullanış anlamında da beğenileri karşılamaktadır. Renk uyumu olarak soft ve geçişli renklerin kullanıldığı lüks mobilyalar bazen de isteğe göre klasik renkleri taşıyan modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Lüks mobilyaların belirli adresi olan Luxury markası mobilya ve yaşam alanında tüm kalitesi ve seçkin mağazacılık anlayışı ile hizmet vermektedir. Sadece koltuk takımı olarak değil yemek odası, oturma odası ve daha birçok göz kamaştırıcı ev mobilyası seçeneği bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.