Klasik Koltuk Takımı Modelleri

Klasik Koltuk Takımı Modelleri

17 Mayıs 2018

  Her insan misafirlerini ağırlayacak hem kaliteli hem de göze hitap eden gösterişli herkesi hayran bırakacak bir mobilya ister. İnsanlar kendi rahatından çok başka insanlara karşı iyi görünmek misafirleri tarafından beğenilecek konuşulacak mobilya isterler. Ama öyle bir klasik koltuk takımı var ki beklentilerin üstünde ihtiyaçları karşılar. Kalitesiyle yıllarca kullanılabilen, gören herkesin gözlerini kamaştıran çok çeşitli mobilyalardır.

 Klasik Mobilya Takımı Hangi Evlerde Kullanılır?

  Klasik koltuk takımı her eve uyum sağlar. Sadece evlere değil ofis, cafe, otel, restoran, konut projeleri kısacası istediğiniz her yerde kullanabilecek bir mobilyalardır. Filmlerde ve dizilerde gördüğümüz o konforlu şık ev dekorasyonu ile artık bu mobilyalarla evlerinize taşıyabilirsiniz. Evinizi bir anda değiştirecek,  kendinizi saraylarda hissedeceksiniz. 1. Derece kaliteye sahip olup yılların yıpratıcı etkilerine karşı hiç etkilenmeyip ilk günkü sağlamlığını ve şıklığını koruyan koltuk takımlarıdır. Tüm mobilyalar yurt içi ve yurt dışı satış yapılmaktadır. Avrupa, Amerika, Afrika, Asya kısacası tüm ülkede klasik koltuk takımı karşınıza çıkacaktır.

 Klasik Koltuk Takımı Modelleri

  Mağazadan beğenip alabileceğiniz gibi kendiniz tasarlayıp imal edebilirsiniz. Siz hayallerinizi söyleyin firma gerçekleştirsin. İstediğiniz mobilyalara ulaşmak bu kadar kolay. Klasik koltuk takımı modern ve klasik tasarımları içinde barındıran şık tasarımlarla karşımıza çıkar. Rahatlığı konforu ile bu mobilyalardan ayrılmak istemeyeceksiniz. İstediğiniz her renkte ve tasarımda koltuk takımı bulabilirsiniz. Koltuk takımların kumaşlarını sade tek renk bulabileceğiniz gibi klasik motifleri ve desenleri olanları da tercih edebilirsiniz. Koltukların ayakları genellikle yüksek olup klasik motiflerle süslüdür. Koltukları ince ağaç motiflerle çevreleyen ayrı bir güzelliği vardır. Bunlar uç tarafları ve ortaları yüksek motif kabartıları ile sarmaşık, yaprak, çiçek veya klasik motiflerle süsleyerek ayrı bir şıklık katar. 3’lü koltukların arka tarafı düz olabileceği gibi 3’e ayrılmış dalga şeklinde modeli de vardır. Tekli koltukların kenarlarındaki el koyma yerleri olarak bilinen yerler sadece ağaç motifler olacağı gibi araları doldurulmuş birleşik modelleri de vardır. Koltukların minderleri düz olabileceği gibi kabartı motifli, dilimlenmiş şekilde görülen modelleri de vardır. Koltukların üst tarafları taçlara benzeyen yüksek ve gösterişli motifleri bulunur. Dört köşeli yastıklar koltuk takımına uyumlu olup sade olacağı gibi klasik motiflerle bezenmiş çeşitleri de bulunur. Klasik koltuk takımlarının tüm modelleri ayrı bir güzelliğe sahiptir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.