Elegant Tarzda Yemek Odası

Elegant Tarzda Yemek Odası

03 Ocak 2018

Ev dekorasyonunda elegant bir stil yaratmak isteyenler için aynasından avizesine kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Çünkü bu tarz bir yemek odasında eksiksiz tüm parçalar bulunmalıdır. Altı kişilik yemek masası ve sandalyeleri, konsol ve konsola ait ayna, vitrin bulunmaktadır. Avize, halı ve perdelerde klasik yemek odası tarzına uygun şekilde seçilir. Aksi halde yemek odası avam bir hale gelir.

 

 Gold Yemek Odası Tasarımları

 

            Gold rengi yemek odası takımı hem klasik hem de şık bir ortam yaratmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Klasik yemek odası takımında yemek masası ve aynası ile birlikte konsol satılmaktadır. Ancak bu takıma uygun olarak tv ünitesi ve vitrinde tasarlanmıştır. Böylece yemek odası ile salonu aynı mekanda olan evlerde tam bir takım yapılmaktadır. Altın renginin ihtişamlı görünümü bulunduğu mekana asil bir hava katmaktadır. Bu takımın konsolunda ve aynasında yer alan işlemeler ona görkemli bir görünüm katmaktadır. Kalitesi ile kendini gösteren bu yemek odası takımının yapımında kaliteli malzemeler kullanıldığı için insan sağlığına zarar veren kanserojen yer almamaktadır. Aynı zamanda yemek masasının ayakları da işlemelerle ve oymalarla süslenmiştir. Hem şık hem de kullanışlı olan yemek odası takımı uzun süreli kullanıma uygundur.

 

 Siyah Yemek Odasında Hangi Parçalar Bulunmaktadır?

 

            Siyah yemek odası ancak klasik tarzı sevenlerin tercihi olmaktadır. Siyah asaleti ve ağırlığı temsil ettiği için evinde şıklığı ve asaleti bir arada görmek isteyenler için tasarlanan bu takım tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Klasik yemek odası için yer yer altın rengi ayrıntıların bulunduğu ve siyahın hakim olduğu bu yemek odası sıra dışı görünümü ile beğeni toplamaktadır. Konsolda yer alan motifler ince bir işçiliğin ürünüdür. Yemek odası tasarımı yapılırken sadece şıklık değil rahatlıkta gözetilmektedir. Kişilerin evinde misafirleri ile birlikte şık ve rahat bir ortamda yemek yemesi için gerekli ergonomik yapıya önem verilerek tasarımlar yapılmaktadır. Sandalyelerin ayakları ve kenarları siyah işlemeler ve motiflerle bezenmiş olup oturulan kısmında altın rengi döşemeye yer verilmektedir. İsteğe göre bu takıma ait olan siyah renkli işlemeli vitrini de sunulmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.