Bir Koltuk Takımı Alıp Daha Fazlasına Nasıl Sahip Olunur?

Bir Koltuk Takımı Alıp Daha Fazlasına Nasıl Sahip Olunur?

26 Aralık 2017

Değişen zevk ve moda dekorasyon anlayışları sayesinde rahatlığın yanında şıklığa da büyük önem verilir hale geldi. Hem oturuş rahatlığı ve konforu sunan hem de göze hitap eden ürünler renk ve desen olarak ya da model olarak ince ince tasarlanarak müşterilere sunulmaktadır.

 

 Uyumsuzluk Modası

 

            Değişen koltuk sayıları da yenilen moda anlayışının bir parçası içerisinde yer alıyor. 3+3+1 şeklinde sunulan lüks koltuk takımı klasik olarak adlandırılsa da günümüze uyarlanarak alımlı ve zariflikten de nasibini almaktadır. Takım içerisindeki üçlü takım parçalarının her biri farklı modele sahiptir. Divanı andıran bir parçanın arkası ve yan kolları tamamen düz ilerler oval ya da kıvrımlar bulunmazken bir diğer takım parçası olan üçlü koltuk sağa ve sola genişleyen kenarları ve kavislerle yükselip alçalan orta kenar kısmıyla dikkat çeker. Tekli koltuk ise her ikisinden de bağımsız yan tarafları kendi içerisinde dönen bir görsele sahiptir. Yaslanmaya yarayan kısmın üst tarafı ise yine apayrı bir oval görünümle tamamlanır. Her bir parçanın ayak kısmı dörderli olup hepsi de başka başka şekillerle başlar ve biter. Bu tür modellerde uyumsuzluk içerisinde uyum yakalanır. Uyum için renkler kullanılır ki mavi renk içerisine eklenen altın sarısı muhteşem bir uyum meydana getirmiştir.

 

 Orta Sehpa Hediyeli Takımlar

 

            Lüks koltuk takımı gruplarında 3+3+1+1 olarak kombin yapılmış ürünlerde birbirine benzeyen motifler işlenmiş ve klasik desenler kullanılmıştır. Görünüme yardımcı olarak desen çıkıntıları kıvrımlar oluşturarak işlevselliği bozmadan şıklık katmak için tasarlanmıştır. Tekli koltuklarda ahşap kol kısımları bulunur. Arka kısım yukarı doğru genişleyerek heybetli bir görünüm sunar. Oval bitirilen üçlü koltuk kol kısımlarında ise bu genişleme sağ ve sol kenar kısımlarında kullanılmıştır. Lüks koltuk takımı yanında desenlerle uyum içerisinde olan orta sehpa hediye olarak ürünlerin içerisinde gönderilmektedir.

 

 Farklı Kombinasyonlar

 

            Ürünler içersinde farklı kombinasyonlar yapmak mümkün. Evin boyutuna göre ya da kalabalıklık durumuna göre 3+3+1+1+ alınabileceği gibi 3+3+1 gibi değişimler de yapılabilmektedir. Bu değişiklikler müşterilerin daha rahat karar vermesi için tasarlanan sadece sunulan ürünleri tercih etmesi dayatılmadan daha çok kendisinin karar verebileceği ayrıca seçilen opsiyonel malzemeleri de ekleyebileceği şekilde planlanmıştır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.