Albatros Bahçe Koltuk Takımı

Stok Kodu : T23568
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Bahçe Koltuk Takımı. 3+1+1 ve Orta Sehpa kombinasyonunda satılmaktadır. Yüksek Sehpa Ve Bank Long Fiyata Dahil Değildir. Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Üçlü Koltuk 202 cm 76 cm 87 cm
  Tekli Koltuk 90 cm 76 cm 87 cm
  Orta Sehpa 80  cm 45 cm 140 cm
  Yüksek Sehpa (Opsiyonel) 80 cm 65 cm 140 cm
  Bank Long (Opsiyonel) 40 cm 45 cm 170 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.